fbpx ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/ABM/2024/U z dnia 23.04.2024 r. dot. zatrudnienia na stanowisku wykonawcy projektu - wirusolog | Biuletyn Informacji Publicznej

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/ABM/2024/U z dnia 23.04.2024 r. dot. zatrudnienia na stanowisku wykonawcy projektu - wirusolog

Zaproszenie do składania ofert w celu rozeznania rynku z możliwością udzielenia zamówienia

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/ABM/2024/U

z dnia 23.04.2024 r.

W związku z realizacją projektu „Development of novel mRNA/VLP-based vaccines against emerging zoonotic viral diseases”, finansowanego ze środków budżetu państwa od Agencji Badań Medycznych (nr 2021/ABM/05/00001-00) w ramach Konkursu: Rozwój innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych z wykorzystaniem technologii RNA, działając na podstawie § 8 ust. 2 pkt 2) umowy o dofinansowanie oraz w oparciu o art. 11 ust. 5 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm., Uniwersytet Gdański w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza do złożenia ofert na wykonanie poniższego zadania.

I. Nazwa i adres Zamawiającego

Uniwersytet Gdański

80-309 Gdańsk, ul. Jana Bażyńskiego 8

NIP 584-020-32-39, REGON 000001330

Adres strony internetowej: www.ug.edu.pl

Postępowanie prowadzi:

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Zakład Szczepionek Rekombinowanych

ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk

Adres poczty elektronicznej: aleksandra.krejmer@ug.edu.pl

Tel. 58 523 63 35

  1. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z uwzględnieniem specyfikacji:

Opracowanie potencjalnego antygenu szczepionkowego opartego na VLPs WNV. Przygotowanie pisemnego, naukowego i autorskiego raportu z przeprowadzonego zadania (łączny okres realizacji zadań: 3 miesiące).

Etap 4. Charakterystyka jakościowa preparatu VLPs WNV (okres realizacji etapu: 3 miesiące)

  1. Forma zatrudnienia: umowa o dzieło
  2. Czas trwania kontraktu: 3 miesiące

  1. KRYTERIA OCENY OFERTY:
    1. Oferty oceniane będą wg kryteriów:
  1. Cena oferty w zakresie realizacji całego zadania – 60 pkt.

w odniesieniu do każdego Wykonawcy, który spełnił postawione warunki udziału w postępowaniu

Maksymalna liczba punktów za kryterium A wynosi 60 pkt., otrzyma ją Oferent, który zaproponuje najniższą cenę brutto za usługę, natomiast pozostali Oferenci otrzymają odpowiednio mniejszą liczbę punktów zgodnie
 z poniższym wzorem:

                                                        1. cena oferty najniższej

ilość pkt. badanej ceny oferty = ---------------------------------- x 60 pkt

                                                         2. cena oferty badanej

B. Wykształcenie magisterskie kierunkowe – 20 pkt.

Maksymalna liczba punktów za kryterium B wynosi 20 pkt., otrzyma ją Oferent, który posiada wykształcenie wyższe drugiego stopnia na jednym z kierunków w zakresie nauk biologicznych

  1. Dorobek naukowy z zakresu wirusologii molekularnej i biologii molekularnej – 10 pkt

Maksymalna liczba punktów za kryterium C wynosi 10 pkt., otrzyma ją Oferent, który posiada co najmniej
1 autorstwo lub współautorstwo w publikacji w czasopiśmie naukowym.

D. Doświadczenieposługiwaniu się technikami z zakresu wirusologii, biologii molekularnej
i komórkowej, biochemii oraz uzyskiwania ekspresji genów w systemach prokariotycznych
i eukariotycznych –  10 pkt

w odniesieniu do każdego Wykonawcy, który spełnił postawione warunki udziału w postępowaniu.

Maksymalna liczba punktów za kryterium D wynosi 10 pkt., otrzyma ją Oferent, który wykaże minimum 3 lata doświadczenia w pracy w laboratorium zajmującym się produkcją i analizą białek rekombinowanych.

2) Sposób wyboru oferty:

Liczba punktów (LP) danej oferty będzie stanowiła sumę punktów przyznanych w każdym z kryteriów, zgodnie
z wzorem:

LP=A+B+C+D

Łącznie oferta może uzyskać maksymalnie 100 punktów. Oferta, która uzyska największą liczbę punktów zostanie uznana przez Zamawiającego za ofertę najkorzystniejszą.

III. WYMOGI FORMALNE:

    Osoba składająca ofertę powinna posiadać:

  1. Co najmniej ukończone studia wyższe w zakresie nauk biologicznych.
  2. Udokumentowany dorobek naukowy z zakresu wirusologii molekularnej i biologii molekularnej.
  3. Doświadczenie w zakresie posługiwania się technikami z zakresu wirusologii, biologii molekularnej
    i eukariotycznych.

  1. OFERTA POWINNA ZAWIERAĆ:
  1. Pełną nazwę oferenta oraz adres.
  2. Kserokopię dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz doświadczenie niezbędne
    do wykonywania zadania, zgodnie w wymogami formalnymi.
  3. Wycenę  zamówienia:

Cena brutto w PLN łącznie za wykonanie całego zadania (okres 5 miesięcy) oraz z podziałem
 na poszczególne etapy opisane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (etap 1).

  1. SPOSÓB I TERMIN ZŁOŻENIA OFERTY:
  1. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim.
  2. Podpisany skan oferty wraz z potwierdzeniem wymogów formalnych powinien zostać przesłany na adres mailowy: aleksandra.krejmer@ug.edu.pl lub złożony w pokoju 352, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk.
  3. Ofertę proszę złożyć/wysłać w ciągu 7 dni od daty umieszczenia ogłoszenia tj. do 01.05.2024.,
     godz. 10:00
  4. Osoba do kontaktu w imieniu Zamawiającego: dr hab. Ewelina Król, prof. UG,
     e-mail: ewelina.krol@ug.edu.pl

  1. KLAUZULA INFORMACYJNA
  1. Zamawiający informuje, że będzie przetwarzał dane osobowe Wykonawcy w celu związanym
    z realizacją umowy.
  2. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
    27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
    i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:

a)  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Gdański, 80-309 Gdańsk,
ul. Jana Bażyńskiego 8, zwany dalej Zamawiającym.

b)  Administrator danych osobowych powołał inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się pod numerem telefonu (58)523 24 59 lub adresem e-mail:  iod@ug.edu.pl.

c)  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą:

-    na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO w celu związanym z niniejszym zamówieniem z dziedziny nauki
w oparciu o art. 701 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz. U. 2019 r. poz. 1145
 z późn. zm.).

-    na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - po wyborze oferty najkorzystniejszej

- w celu wykonania umowy zawartej w wyniku rozstrzygnięcia ww. zamówienia, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

d)  Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja zamówienia w oparciu o przepisy art. 8, 10 i 11 ustawy z dnia 6 września 2001 r.  o dostępie
 do informacji publicznej  (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r., poz. 1429 z późn. zm.), oraz art. 469 ustawy z dnia
20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r. poz. 85 z późn. zm.).

e)  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów wskazanych
w lit. c) jak również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa.

f) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w art. 469 ustawy z dnia  20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym
i nauce (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r. poz. 85 z późn. zm.), związanym z udziałem w postępowaniu
 o udzielenie zamówienia i zawarciem umowy w sprawie zamówienia z dziedziny nauki*.

g)  w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO.

h)  posiada Pani/Pan:

- na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;

- na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych**;

- na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO***;

prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan,
że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

i) nie przysługuje Pani/Panu:

- w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;

- prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;

- na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO.

* Wyjaśnienie: dotyczy zbierania danych osobowych od osoby, której dane dotyczą.

** Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania
o udzielenie zamówienia z dziedziny nauki ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.

*** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.

2)  W przypadku konieczności przetwarzania przez Wykonawcę danych osobowych, których administratorem jest Zamawiający w związku z wykonywaniem niniejszego zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie
na wniosek Zamawiającego do zawarcia umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych
 w rozumieniu art. 28 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
 przed dokonaniem przetwarzania danych osobowych.

VII. ZAŁĄCZNIK:.

            - Formularz ofertowy

            - Oświadczenie sankcyjne

Jednostka odpowiedzialna za treść: Dział Organizacyjny (napisz do działu)
Podmiot udostępniający: Uniwersytet Gdański
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Joanna Zawaluk
Treść wprowadzona przez: Joanna Zawaluk
Ostatnia modyfikacja: wt., 23.04.2024 r., 14:35
Data publikacji: czw., 20.04.2023 r., 20:27